Czym się zajmujemy?

Jesteśmy młodą lecz prężnie rozwijająą się firmą. Działamy na rynku od 2017 roku. Głównym przedmiotem naszej działalności są posadzki żywiczne (każdego rodzaju), blaty drewniane z żywicy oraz meble ze starego drewna. Doradzamy i proponujemy najlepsze rozwiązania na każdym etapie prac, wszelkie zlecenia i kontrahentów traktujemy indywidualnie. Firma ciągle się rozwija i inwestuje, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom. Zapoznanie się z naszym asortymentem ułatwi Państwu katalog naszych produktów umieszczony na stronie.

Dlaczego my?

Po pierwsze...

Doświadczenie

Zbierane od 14 lat, dzięki któremu jesteśmy w stanie wykonać niemalże każdy rodzaj pozadzki lub mebla ze starego drewna. Idealnie dobrane kompozycje staną się ozdobą każdego domu.

Po drugie...

Jakośc

Dzięki naszemu sprawdzonemu przez lata dystrybutorowi, możemy zapewnić najlepszą jakość produktów dostępnych na rynku.

Po trzecie...

Ergonimia

Perfekcyjnie dopasowane posadzki i kamienne dywany do przestrzeni wykonujemy w pierwszej kolejności w oparcie o ich wartość użytkową.

Po czwarte...

Czas realizacji

Zlecenia są zawsze gotowe na ustalony czas. Dzięki naszym wykwalifikowanym pracownikom praca trwa maksymalnie krótko z zachowaniem najwyższej jakości oferowanych produktów.

meble z zywicy andrychow

Nasze motto

„Rzeczy niemożliwe robimy od ręki, na cuda trzeba chwileczkę poczekać.”

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Napisz do nas

Szybki kontakt

Telefon

666 513 003

Znajdź nas na FB